Oto przykłady emisji obligacji korporacyjnych, jakie miały miejsce w przeszłości. Nie jest to oferta, nie jest też promocja. Przedstawione dane dają możliwość zapoznania się  z podstawowymi parametrami emisji, które już miały miejsce. Nie mogą jednak stanowić przesłanek, że podobne emisje pojawią się w przyszłości. Podobnie krótkie charakterystyki firm ukazują różnorodność branż i różnicę w skali działania poszczególnych Emitentów.

Obligacje FIRMY Z BRANŻY FINANSOWEJ – WINDYKACYJNEJ.  

Oprocentowanie oferowane było od 6 do 12% stałe lub zmienne. 

 

MIAŁY TEŻ MIEJSCE EMISJE W WALUCIE. 5% rocznie –  w walutach USD, EURO

 

  • Jeden z liderów tego rynku w Polsce, ale działająca też poza granicami kraju. Spółka notowana  na GPW. Mocna i stabilna sytuacja finansowa firmy na rynku. Jako PIERWSZA w branży w Polsce otrzymała od 2 Agencji Ratingowych certyfikat ratingu kredytowego z perspektywą „stabilny”. W uplasowanych emisjach elastyczna forma inwestowania kapitału – możliwość wcześniejszego wyjścia z inwestycji.  Perspektywiczny rynek windykacyjny wciąż bije kolejne rekordy, jeśli chodzi o dynamikę rozwoju.
  • WAŻNE!  ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT za zarządzanie, czy też prowizji od zakupu!
    Zapytaj o więcej informacji tutaj. 

 

Obligacje FIRMY Z BRANŻY TRANSPORTOWEJ.

Podstawowe parametry były następujące: Od 8% rocznie, miesięczne odsetki

 Miały też miejsce emisje: 5% rocznie  w walutach USD, EURO, FUNT

  • Firma prowadząca działalność transportowo-spedycyjną głównie na zachodzie Europy. Oferująca też naprawy i likwidacje szkód w transporcie, jak również szereg innowacyjnych produktów dla swojej branży. Firma z tradycjami i bardzo stabilną pozycją na rynku, w bardzo silnym trendzie rozwojowym.
  • Ocena TransRisk: bardzo dobry płatnik! BRAK PROWIZJI od zakupu, czy dodatkowych opłat za zarządzanie obligacjami.
  • Obligacje firmy w obcych walutach – EURO, DOLAR, FUNT.  Była to korzystna oferta dla osób zarabiających lub oszczędzających w wymienionych walutach.
Dowiedz się więcej tutaj. 

 

Obligacje FIRMY Z BRANŻY KOSMETYCZNEJ.

Uplasowane już emisje charakteryzowały się podstawowymi parametrami: od 8% rocznie, miesięczne odsetki

  • Firma rozwija linie kosmetyków tzw. ekologicznych. Pozyskane środki przeznaczyła  na zwiększenie mocy produkcyjnych z uwagi na dynamiczne zwiększenie zapotrzebowania na jej produkty. Firma weszła z produktami do największych sieci kosmetycznych w Polsce i planuje podobne działania na Zachodzie i w Chinach.
  • WAŻNE! ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT takich jak opłata za zarządzanie bądź prowizja od zakupu.
Zapraszamy do kontaktu tutaj.

Przedstawione warunki dotyczą uplasowanych emisji, a krótkie charakterystyki firm mogą być nieaktualne. Na ich podstawie nie można oczekiwać kolejnych emisji i podobnych parametrów. 
Chętnie służymy dodatkowymi informacjami i zachęcamy do kontaktu.

Możesz też zadzwonić lub wysłać SMS 665 707 733