Nasze motto. KALKULUJE I DYWERSYFIKUJE!

Działamy od listopada 2011 roku. I przede wszystkiem.  Dziękujemy naszym Partnerom: Inwestorom, Przedsiębiorcom i Polecającym nasze usługi za zaufanie i życzymy sukcesów w biznesie!

TO CO ROBIMY:

  1. Zajmujemy się wyszukiwaniem, sprawdzeniem i wreszcie przedstawieniem firm, które poszukują Inwestorów i przy akceptowalnym ryzyku proponują atrakcyjny zysk.
  2. W związku z ostatnimi zmianami regulacji prawnych. Inwestorzy, którzy wyrażają zainteresowanie inwestycjami są bezpośrednio kontaktowani z firmą poszukującą finansowania. To pozwala na bezpośrednią weryfikację przez Inwestora firmy i jej oferty. Również umowa zawierana jest bezpośrednio pomiędzy firmą i Inwestorem. Zainteresowanie inwestycjami można wyrazić poprzez wypełnienie formularza na stronie kontakt.
  3. Kładziemy szczególny nacisk, aby były to bezpieczne inwestycje. Zwracamy uwagę na zabezpieczenia i możliwości wcześniejszego wyjścia z inwestycji.
  4. Sami INWESTUJEMY w przedstawiane propozycje. Na bieżąco śledzimy każdą inwestycję, dlatego możemy służyć i służymy wsparciem! Nie jest to jednak doradztwo inwestycyjne. 
  5. Przy każdej inwestycji przedstawiamy szczegółowo zasady, korzyści i ryzyka. Wyjaśniamy wszelkie wątpliwości
  6. Informacje zamieszczane na stromnie i przekazywane do zainteresowanych Inwestorów mają charakter informacyjny i/lub marketingowy i nie powinny być interpretowane jako: porady biznesowe, finansowe, inwestycyjne, dotyczące zabezpieczeń, prawne, regulacyjne, podatkowe ani rachunkowe, rekomendacje ani koncepcje inwestycyjne, ani jakakolwiek inna zachęta do działania, inwestowania czy pozbywania się inwestycji. Nie jesteśmy firmą doradzctwa inwestycyjnego oraz nie udzielamy porad ani rekomendacji dotyczących inwestycji. To Inwestor ponosi odpowiedzialność za swoje decyzje inwestycyjne i powinien z największą starannością weryfikować firmę z którą jest kontaktowany i jej ofertę.
  7. Nie ma inwestycji, które nie niosą ryzyka inwestycyjnego. Chybione inwestycje mogą narazić na utratę części a nawet całości zainwestowanego kapitału.  Dlatego staramy się, aby takie ryzyko minimalizować. Jednym z najprostszych sposobów jest dywersyfikacja.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Od 2016 roku oferujemy też usługi z zakresu pośrednictwa kredytowego dla mikro i małych przedsiębiorców  (dla jednoosobowych działalności gospodarczych. W ofercie też kredyty dla działalności borykających się z trudnościami uzyskania finansowania z banków). Procedura wnioskowania całkowicie on-line i decyzja w 24 h.

 

 

 

Witryna kalkuluje.pl jest własnością A&J Inwestycje z siedzibą w Łodzi.