Nasze motto. KALKULUJE I DYWERSYFIKUJE!

 

  1. Informacje zamieszczane na stronie i przekazywane do zainteresowanych Inwestorów mają charakter informacyjny i/lub marketingowy i nie powinny być interpretowane jako: porady biznesowe, finansowe, inwestycyjne, dotyczące zabezpieczeń, prawne, regulacyjne, podatkowe ani rachunkowe, rekomendacje ani koncepcje inwestycyjne, ani jakakolwiek inna zachęta do działania, inwestowania czy pozbywania się inwestycji. Nie jesteśmy firmą doradztwa inwestycyjnego oraz nie udzielamy porad ani rekomendacji dotyczących inwestycji. To Inwestor ponosi odpowiedzialność za swoje decyzje inwestycyjne i powinien z największą starannością weryfikować firmę z którą jest kontaktowany i jej ofertę.
  2. Nie prowadzimy też działalności z art. 178 w zw. z art. 69 ust. 2 pkt 1 i 6 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi.
  3. Nie ma inwestycji, które nie niosą ryzyka inwestycyjnego. Chybione inwestycje mogą narazić na utratę części a nawet całości zainwestowanego kapitału.  Aby takie ryzyko minimalizować, jednym z najprostszych sposobów jest dywersyfikacja.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Od 2016 roku oferujemy też usługi z zakresu pośrednictwa kredytowego dla mikro i małych przedsiębiorców  (dla jednoosobowych działalności gospodarczych. W ofercie też kredyty dla działalności borykających się z trudnościami uzyskania finansowania z banków). Procedura wnioskowania całkowicie on-line i decyzja w 24 h.

 

 

 

Witryna kalkuluje.pl jest własnością A&J Inwestycje z siedzibą w Łodzi.